چرا گاهبد؟

چرا باید گاهبد را به جای دیگر پلتفرم ها انتخاب کنید؟

خریدن رمز ارز و سرمایه‌گذاری در این بازار نوظهور جذاب و در عین حال ترسناک به نظر می‌رسد. انتظار سود و پیچیدگی عملیات خرید و فروش دو سوی سکه وسوسوه سرمایه‌گذاری در بازار رمز ارزها هستند. با گمانه‌زنی دلایل زیادی برای این دوگانگی را می‌توان شرح داد که علیرغم اقبال مناسب، بسیاری را نیز از این بازار فراری داده است.

  • صرافی‌های معمول خرید و فروش رمز ارزها پیچیده و ترسناک به نظر می‌رسند و کار کردن با آن‌ها چندان آسان نیست
  • معمولا خرید و فروش رمز ارز نیازمند طی کردن چند مرحله و آموختن مفاهیم جدید است.
  • همین‌طور خرید رمز ارزها معمولا نیازمند حداقل از میزان سرمایه است که در این روزها شامل مبالغ بالایی می‌شود.
  • ذخیره کردن رمز ارز خریده شده کاری پیچیده و برای بسیاری از افراد تازه‌کار پر ریسک محسوب می‌شود
  • زینه‌های نقل و انتقال رمزارزها گاهی از میزان خرید ما بیشتر می‌شود، مخصوصا اگر قصد خرید میزان زیادی رمز را نداشته باشیم
  • یک سوال همیشگی این است که آیا می‌توان از این سرمایه‌ گذاری استفاده بهینه دیگری نیز کرد؟

ما در گاهبد تلاش می‌کنیم تا با پاسخی درخور برای این سوالات پیدا کنیم وبا حل این مشکلات، محیطی دوستانه و آسان برای خرید و فروش رمز برای همه فراهم کنیم. تلاش ما این است که بار پیچیدگی‌های مرسوم خرید رمز ارز را از دوش کاربر برداشته و آن‌را به یک تجربه آسان و لذت‌بخش مثل هر خرید اینترنتی دیگری بدل کنیم. همچنین تلاش می‌کنیم تا از با کاستن از هزینه‌های مرسوم سرمایه‌گذاری در این بازار، به افرادی بیشتری با هر میزان سرمایه، این امکان را بدهیم که این بازار را تجربه کرده و حتی از آن سود کسب کنند.

اما به جز گمانه‌زنی‌های اولیه ما برای برای فهم بهتر دلایل اقبال و یا روگردانی مخاطبان از این بازار نیازمند یاری شما هستیم تا با کمک نظرات شما فضایی مناسب نیاز کاربران طراحی کنیم. پیشاپیش بسیار سپاسگزاریم که وقت ارزشمندتان برای یاری کردن ما اختصاص می‌دهید. لطفا فراموش نکنید در پایان پاسخ به سوالات ایمیلتان را ثبت کنید تا جزء نخستین نفراتی باشید که از اقدامات، طرح‌ها و پروموشن‌ها و جوایز ما مطلع می‌شوید.